2023-2024 жылғы жаңа оқу жылының басты мерекесі кішкентай бүлдіршіндеріміздің 1 сыныпқа қадам басуына орай «Мектебім-мейірім мекені» атты салтанатты жиыны өтті. Салтанатты жиында Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Туы көтеріліп, Мемлекеттік әнұран орындалды. Біздің қуанышымызға ортақтасып, өзінің құттықтау сөзі мен аудан әкімінің құттықтау хатын жолдауға аудандық маслихат депутаты Макажанов Самат Серікұлына, облыстық маслихат депутаты Рахмашев Арман Оралұлына, ардагер ұстазымыз Алдамбекова Рымтай Қапарқызына және мектеп-интернат басшысы Досмагамбетова Салтанат Сейтжанқызына құттықтау сөз кезектері берілді.

1 сынып оқушылары Оразалы Назерке, Мақсат Фатиманың орындауында «Оқуда озат боламын» әнін шырқалды. Алғашқы Қоңырау соғу құрметі бірінші сынып оқушыларына берілді.
Салтанатты жиыннан кейін білім күніне арналған «Мектебім-мейірім мекені» тақырыбындағы тәрбие сағаттары өтті.