«Эко Life» мектебінің «Экоboom» жобасы аясында «Эко демалыс» акциясына белсене қатысып, жаз бойы ең көп қатты тұрмыстық қалдықтарды жинағандары үшін мектеп басшысы табиғат жанашырлары 4 «ә» сынып оқушыларына 200 мың теңге ақшалай сертификат, ал жұманың әр бейсенбі күні қатты тұрмыстық қалдықтарды еңбеніп, сұрыптап тапсырғандары үшін ата-аналарына «Алғыс хат» табыстады. Оқушылар бұл ақшаға күзгі демалыста киелі мекен Түркістан қаласына саяхатқа баратын болады. Ерекше қорғалатын табиғи аймақ «Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркі» «Адамзат табиғатты аяла» акциясына белсене қатысқаны үшін сынып жетекшісі Ахметова Альмира Кажыбаевнаға және сынып оқушыларына алғыс білдіріп, сыйлық табыстады.

Оқушылар, сіздердің де сыныптарыңызбен қатты тұрмыстық қалдықтарды жинап, қысқы, көктемгі демалыстарыңызды керемет өткізуге мүмкіндіктеріңіз бар, акция әлі де жалғасын табуда.