Білім беру ұйымдарында ата-аналарды қолдау бойынша әдістемелік нұсқаулыққа сәйкес бастауыш сынып оқушыларының ата-аналарымен психолог А.К.Жусупбаева және А.Н.Айтмагамбетованың ұйымдастыруларымен “Білімдіге дүние жарық” Білім беру ұйымдарында ата-аналарды қолдау бойынша әдістемелік нұсқаулыққа сәйкес бастауыш сынып оқушыларының ата-аналарымен психолог А.К.Жусупбаева және А.Н.Айтмагамбетованың ұйымдастыруларымен “Білімдіге дүние жарық” тақырыбында тренинг сабақ өтті. Сабақ барысында баланың бақытты өмірінің негізі ретінде оның саламаттылығын қамтамасыз етуге дайындықтарын, бастауыш сынып оқушыларының жас және әлеуметтік ерекшеліктері туралы және отбасында қолайлы климат құру дағдылары, баланың саламаттылығын қамтамасыз ету үшін жауапкершілікті сезіну туралы айтылды. Әртүрлі жағдаяттар, “case-stady” әдісі қолданды. Тренинг жаттығулары арқылы ата-аналар өз ойларын ортаға салып бөлісті. тақырыбында тренинг сабақ өтті. Сабақ барысында баланың бақытты өмірінің негізі ретінде оның саламаттылығын қамтамасыз етуге дайындықтарын, бастауыш сынып оқушыларының жас және әлеуметтік ерекшеліктері туралы және отбасында қолайлы климат құру дағдылары, баланың саламаттылығын қамтамасыз ету үшін жауапкершілікті сезіну туралы айтылды. Әртүрлі жағдаяттар, “case-stady” әдісі қолданды. Тренинг жаттығулары арқылы ата-аналар өз ойларын ортаға салып бөлісті.