Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-балабақша оқу-тәрбие кешенінің базасында «Қазақстан Республикасы жастарының көзқарасымен жаратылыстану-математикалық бағытындағы пәндердің тиімділігі» тақырыбында 9-11 сынып оқушылары арасында аудандық ғылыми жобалар конкурсы өтті. Қорытындылай келе, «Әбікен Бектұров-минералды тыңайтқыштар өндіру мен минералды тұздарды өңдеудің химиясы мен технолониясы» секциясы бойынша 11«ә» сынып оқушысы Мамен Фаиза I дәрежелі дипломмен — жетекшісі химия пәнінің мұғалімі А.А.Абишева), «Қаныш Сәтбаевтың өміріндегі елеулі кезеңдері мен деректері» секциясы бойынша 11«а» сынып оқушысы Қанаш Ернұр III дәрежелі дипломмен (жетекшісі тарих пәнінің мұғалімі А.С.Бейсекеев), 11«а» сынып оқушысы Жұмат Нұргүл Бас жүлдемен (жетекшісі география пәнінің мұғалімі Ж.Ж.Успанова), «Шапық Шөкіұлы Шокиннің дара жолы» секциясы бойынша 9«а» сынып оқушысы III Нұржанқызы Ясмин III дәрежелі дипломмен (жетекшісі физика пәнінің мұғалімі К.К.Кадиров) марапатталды. Оқушылар мен жетекшілерді құттықтаймыз!