Бүгін мектебімізде “Қала-аудан” инновациялық жобасын іске асыру мақсатында «Озат тәжірибе-ортақ іс» атты аудандық семинар өтті. Мақсаты: Мектептер арасындағы ынтымақтастықты нығайту, мұғалімдердің кәсіби шеберлігін арттыру, озат тәжірибе алмасу, іс-тәжірибемен бөлісу және тарату. Аталған семинар жұмысына қатысуға Баянауыл ауданы білім бөлімінің әдістемелік кабинет меңгерушісі, әдіскерлері, Ыбырай Алтынсарин ат. дарынды балаларға арналған қазақ гимназия –интернаты, Баянауыл ауданы жалпы білім беретін мектептердің қазақ тілі мен әдебиеті, тарих, физика, ағылшын, география, дене шынықтыру, бастауыш сынып мұғалімдері шақырылды.
«Біздің болашағымыз білімді мұғалімдерде» тренинг,
«Үздік оқырман-2024»,
«Үлгерімі төмен білім алушылардың тұлғалық мәселелері» Коучинг өткізілді және Дуэт сабақтар сыныптан тыс іс-шаралар өтті.