2024 жылғы 30 сәуір күні Дене шынықтыру және Алғашқы әскери және технологиялық пән бірлестігі онкүндігінің жоспарына сәйкес Кеңес одағының батыры Халық каһарманы армия генералы Қазақстан Республикасының тұңғыш қорғаныс министірі С.Қ.Нұрмағамбетовтың 100 жылдығына арналған 2006-2009 ж.т. жасөспірімдер арасында шағын футболдан аудандық турнир өткізілді. Турнирге аудан мектептерінен 10 команда қатысты. Жарыс нәтижесі бойынша жүлделі ІІІ орынды Ш.Айманов ат.ЖОББМ-интернатының 2 командасы, ІІ орынды Майқайың кентінен келген М.Әуезов ат. ЖОББМ командасы, турнир жеңімпаздары Ш.Айманов ат.ЖОББМ-интернатының 1 командасы жеңіп алды.Турнирде ерекше ойын өрнегін көрсеткен спортшылар марапатталды. "Үздік қақпашы" Тұрсынғали Ақтілек М.Әуезов ат. ЖОББМ, "Үздік қорғаушы" Кенжехан Болатбек Ш.Айманов ат.ЖОББМИ, "Үздік шабуылшы" Қанат Асылан М.Әуезов ат.ЖОББМ, "Үздік ойыншы" Қизатулин Ерсұлтан Ш.Айманов ат. ЖОББМИ. Құттықтаймыз!!!