Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Ата – аналарға ұсыныстар

• Өз балаңызды өзгеріссіз қабыдаңыз.

• Оның әсерлерін, пікірлерін белсенді түрде тыңдаңыздар.

• Онымен жиірек әңгімелесіңіз, бірге дайындалыңыз, оқыңыздар, ойнаңыздар, бір-бірлеріңізге хат және жазыңыздар.

• Оның әлі жететін жұмыстарына килікпеңіздер.

• Сұраған кезде ғана көмектесіңіздер.

• Оның табыстарына қолдау көрсетіңіз және оны атап өтіңіз.

• Дауласуларды бейбіт жолмен шешуге мүмкіндік беріңіздер.

• Қатынасуларда жағымды сезімдерді ғана қолданыңыздар.

• Күніне төртеуден кем емсе ретте бір – бірлеріңізді құшақтаңыздар және сүйіңіздер.

Ата – аналарға жадынама

• Қанша жасқа келгенінен тәуелсіз , тіпті күні бойына қатты шаршасаңыздар да өздеріңіздің және оның істері туралы баламен  әңгімелесіңіздер.
  • Есте сақтаңыздар: өзіңізді аяй отырып , сіз сенім құруға арналған қымбат уақытты жеңіл жоғалтасыз.
  • Балаңызға өз махаббатыңыз туралы айтыңыз.Егер бастапқыда оны көрсетуге қымсынсаңыз , бүгін әлі де кеш емес.
  • Бала қай жаста болмасын , ол оны сүйетіндігін естуді , еркелеуді қалайды.
  • Қымбат бағалы заттар махаббат туралы жылы сөздерді алмастыра алмайды.
  • Балаға сеніңіздер.Сенім – бұл өз әрекетіне олардың жауаптылығы , оны сіздердің көмектеріңізбен ашық талдау біліктілігі.
  • Өз балаңызды ешкіммен салыстырмаңыздар , оны кінәлай бермеңіздер.
  • Аңдаусызда санаға нашар хабар жетсе, ол сүйікті емес болып қабылданады. Балалар сіздердің армандарыңыз бола алмайды.
  • Сіздердің балаңыздың өзіне меншікті адамгершілік сезімін дамытыңыздар.
  • Өз беделіңізді қолданыңыздар. Анасы және әкесі бала үшін оған әлем есігін ашатындар болып келеді.