Бракераждық комисия ережесі

091381e2 3f5d 456a ba44 fcc3c6ecfad8

ТАМАҚТАНДЫРУ / ТАМАҚТАНДЫРУДЫҢ САПАЛЫҚ МОНИТОРИНГІ

Тамақтану денсаулықтың кепілі

Ш.Айманов атындағы жалпы орта білім беру мектеп-интернаты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 598 бұйрығының 3-параграфы 69-тармағына сәйкес тамақтану сапасын мерзімдік бағалауды ұйымдастыруда мектеп бракераж комиссия құрамы жұмыс жасайды. Міндеттері бойынша мектеп асханасының хал-ахуалын, санитарлық жағдайын, шикі заттардың тағамдық, сәйкестендіру сертификаттарының бар болуын және жайын тағамның сапасымен мөлшерін бақылап тексеруден өткізіп отырады.

ҰБТ

ББЖМ